ARTURO PARISIUS

7275 computer design

€ 0,00

Verzendmogelijkheden (Deze keuze heeft u bij de betaling)

  • Doek word goed verpakt verzonden, Dit kost 17,50 euro extra
  • Zelf ophalen = GRATIS

Prijzen

  • Alle prijzen zijn inclusief BTW

Opmerking/informatie

nog geen opmerking/informatie aanwezig.

Naar boven

7666 TIJDSRINGEN

€ 695,00

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 90 x 90 x 2 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

6/250 EXEMPLAAR

Originele handtekening kunstenaar

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS,  leuk om de galerie te bezoeken!

Naar boven

7664 TOREN EN PAARD

€ 695,00

Zeefdruk van ARTURO

Compleet ingelijst

8/250 EXEMPLAAR

Naar boven

7273 COMPUTER DESIGN /dog

€ 495,00

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 96 x 96 x 3 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

Kunstjaar: 2005

Naar boven

Arturo Parisius groeide op in Zuid-Amerika, maar volgde zijn opleiding tot fotografisch ontwerper en multi-mediadirecteur in Europa. Als beeldend kunstenaar heeft hij zich autonoom ontwikkeld. In eerste instantie schilderde Arturo (zijn artiestennaam) met acrylverf. Omdat hij vond dat dit medium voor hem teveel beperkingen had, sloeg hij nieuwe wegen in. Hij voelde zich verbonden met de moderne tijdgeest. Liever gezegd: met de "Nieuwe Eeuw". De revolutie naar een digitale samenleving hield hem in haar greep.

Arturo gebruikte zijn ruime ervaring en kennis van digitale media om een nieuwe weg in te slaan. Met behulp van muis en beeldscherm werden zijn werken steeds conceptueler, variërend van surrealistisch tot abstract expressionistisch.

Hoewel zijn kunst zo uit de computer lijkt te rollen en voor iedereen bereikbaar lijkt, vindt Arturo "dat het werktuig pas instrument wordt in de hand van de meester". Een oude waarheid die door hem wordt bevestigd. Met zijn artistieke kwaliteiten brengt hij gevoel in een door velen gevoelloos geacht medium. Hij blaast leven in de virtuele realiteit, zoals kunstschilders de dode verf tot leven brengen.