Reviews (603)

Mwanamke na Mtoto betekend vrouw en kind in Swahili .
Aangezien ik een binding heb met Afrika, viel ik direct voor dit schilderij.
Van deze vrolijkheid en kleuren wordt ik helemaal blij.
Geweldig, ben zo blij dat het van mij is.

Robinson12

Kocht (9) 3195 Vrouw met kind oranje voor € 56.00,-

Prachtig kunstwerk. Zeer content mee.

Twain

Kocht (5) h187 koetjes voor € 66.00,-

Beste Modern kunstveilingteam,

De afmeting die bij deze fraaie zeefdruk vermeldt stond bleek niet te kloppen. Bij navraag werd ik zeer vriendelijk te woord gestaan. Ik heb de zeefdruk geruild voor een andere zeer fraaie zeefdruk van Diem. Ook mijn tweede zeefdruk bevalt prima tevens heb ik ook een Kanbier gekocht en ze staan goed aan de muur. Hopelijk volgen er spoedig meer. De service van het team is uiterst vriendelijk en er zullen dan ook meer aankopen gedaan worden

Gr Martijn de Boer

petijn

Kocht (11) 4723 COW BLUE voor € 17.00,-

Super, helemaal blij mee!!!😃

Mini77wen

Kocht (5) 5002 MADEMOISELLE 12 voor € 90.00,-

Ik was helemaal blij verrast met dit werk van Marcel de With.
In werkelijkheid was ie nog mooier, nog kleurrijker.
Ben er helemaal verliefd op.
Kan niet wachten op dat mijn muren geschilderd zijn om hem op te hangen.

Robinson12

Kocht (9) 4859 MADEMOISELLE !! voor € 92.00,-

Leuk en vrolijk schilderij. Goed verpakt verzonden en keurig bezorgd. Bedankt !

Daffy

Kocht (0) h214 flowers voor € 36.00,-

Dit schilderij is echt prachtig, hij was afgeleverd bij de buren omdat wij er niet waren en zij wilden hem niet meer afgeven omdat ze hem zo mooi vonden haha

taliet

Kocht (4) 5155 MADEMOISELLE 4 voor € 152.00,-

de rode koe van peter en de dames van julia staan er nog heel leuk ingepakt bij ,
dat heb je als her en der aankopen doet,
ik heb het wel gezien en zijn heel erg prachtig,of te wel mooi, maar dan wel dan meer mooi!!!

en ik zal zien waar ik het ga hangen als ik ga verhangen,

m vr gr dominique,alias nietsnut,

nietsnut

Kocht (1) 5108 COW RED voor € 20.00,-

Wij vinden hem prachtig, hij is precies als op de website. Ook snelle levering en goed ingepakt. Wij zijn zeer tevreden!Het is een leuke en betaalbare manier om iets wat je mooi vindt aan de muur te krijgen.

Boontje

Kocht 0221.Fabian City view voor € 94.00,-

Ik vind het schilderij echt heel leuk.
Geeft een hoop kleur.
Ik heb hem in onze showroom gehangen.
En hebben veel reactie's van mensen die onze winkel bezoeken.

zanten26

Kocht (3) 5337 PARTY YELLOW voor € 99.00,-

Hang bij ons boven ons bed. Geeft erg veel kleur in ons witte interieur. Wij zijn erg blij mee.

BHvanDijk

Kocht (0) 5340 CHEERS 11 voor € 109.00,-

prachtige zeefdruk, keurig verpakt.

goedgekeurd door HBM

pier60

Kocht (6) 4373 MAN EN PAARD voor € 90.00,-

leuk kunstwerk

gemini54

Kocht (1) 5294 KUIFJE !! voor € 39.00,-

in t echt nog leuker.we zijn er blij mee
nu maar wachten of er weer zo'n leuke langs komt

snarf

Kocht (1) 5342 CHEERS 13 voor € 107.00,-

Mijn kleindochter van 4 vond het erg mooi en is nu apetrots dat ze een "echt" schilderij in haar kamer heeft hangen.
Het staat daar prachtig!

laulurie

Kocht (1) h199 princes uil voor € 52.00,-

Ben er heel erg blij mee. Echt een opvaller in onze huiskamer.
Levereing etc. ook prima gegaan.

Vriendelijke groet,
Marga Joosten

Badr

Kocht (7) 5001 MADEMOISELLE 11 voor € 95.00,-

Ben bijzonder te spreken over dit werk.
Voor het aan de muur komt moet er eerst nog een passende lijst om. En dan . . . . . genieten!

laulurie

Kocht (1) 4615 SURREALISTISCH 12 voor € 40.00,-

Mooi schilderij! echt een pronkstuk in de kamer. Snel geleverd ook.

taliet

Kocht (2) 5254 BONNE JOURNEE 14 voor € 116.00,-

Kunstwerk voldoet aan verwachtingen. Afhandeling is snel en correct verlopen.

Ulco

Kocht (0) 5267 PIANO voor € 47.00,-

We zijn helemaal tevreden met ons nieuwe kustwerk!!!
Snelle levering en klantvriendelijk dit is inmiddels ons derde kunstwerk al bij u gekocht.

Mvg Shirley uit Rijswijk

shirley368

Kocht (0) 4121 PIANIST !! voor € 50.00,-