Reviews (603)

Schilderij snel ontvangen. Doos was nogal beschadigd. Klein hoekje van schilderij wat verf af. Echter geen reden omterug te sturen. Schilderij was precies zoals gedacht. Mooie kleuren en hij hangt mooi.

Teeuwke

Kocht (0) 2696 Skater voor € 77.00,-

Een heel mooi schilderij boven verwachting. Krijgt een mooi plekje in mijn nieuwe appartement.

brakk026

Kocht (4) 3074 Amy winehouse voor € 50.00,-

Prachtig schilderij. Snel geleverd! De 2e is ook al gekocht!

Zamico

Kocht (0) 3420 Connected with love voor € 81.00,-

ziet er prima uit, goed verzorgde bestelling, onbeschadigd aangekomen, ook certificaat is prima

Lola

Kocht (1) 2537 Man horse voor € 46.00,-

Prima aankoop voor een leuk prijsje.

aapie

Kocht (0) 3281 Pianist voor € 46.00,-

Een prachtig stuk, zelf gehaald en een uur blijven kijken naar alle mooie kunstwerken en rustig kunnen praten en vragen kunnen stellen. Zeer professioneel, oke 1 minpuntje (er moet wat te verbeteren blijven..) ik zou graag reactie van ontvangst wensen van een toegezonden e-mail. En in deze reactie een bepaalde periode aangegeven waarin een antwoord verwacht kan worden. Veel succes. Heb ondertussen al meerdere werken aangekocht.

MvdB

Kocht (2) 2766 Pianoman voor € 120.00,-

Appie is helemaal Happy!

Appie

Kocht (0) 3394 Blue city voor € 44.00,-

We hebben hem aan het eind van een lange gang gehangen en het is een echte blikvanger. Alle bezoekers beginnen er gelijk over, en in positieve zin.

AllArtPro

Kocht (5) 1329 Rooster paars HEEL MOOI ! voor € 85.00,-

Gekocht voor mijn zwager die helemaal gek is van Herman Brood. Super blij met een echte Brood aan de muur!

AllArtPro

Kocht (0) 3299 Elvis voor € 136.00,-

Onze zoon is helemaal gek van giraffen en raakt niet uitgepraat over zijn nieuwe schilderij. Super bedankt!

AllArtPro

Kocht (1) 3241 Mother love voor € 60.00,-

Het schilderij is erg snel geleverd. Goed verpakt. Staat erg mooi aan de muur. Het is een kado aan mijn zoon en hij is er erg gelukkig mee.

Sunshine

Kocht (0) 2750 Friends voor € 92.00,-

zoals altijd zeer tevreden.
mvg pierre

pierre

Kocht (2) 2454 Bird ride brown voor € 76.00,-

Ik ben erg blij met mijn stoere, rokende, maar niet drinkende dames. Word elke keer weer vrolijk als ik ze in het vizier krijg. Ze krijgen een mooi plekje boven mijn bank.

Lizz

Kocht (1) 3090 Maar we drinken niet voor € 50.00,-

het is een vrolijk gezellig schilderij.
groeten marretje

Marretje

Kocht (4) 2512 Moms cake voor € 41.00,-

Beste Kunstveiling,

Ik heb hem laten inlijsten en vandaag ga ik hem ophalen en ophangen. Ik zal er heel blij mee zijn!

gr. Emil

NameNick

Kocht (0) 3338 Surrealistisch 101 voor € 69.00,-

Beste mensen van Modernekunstveiling.

Dank voor het verzenden van het doek. Ik ben zojuist op mezelf gaan wonen en de muren zijn nog erg kaal. Ik ben daarom op zoek gegaan naar wat kunst wat niet iedereen heeft (IKEA troep wat iedereen al heeft). Zodoende kwam ik op uw website. Met name de kunstwerken van Fabian spreken me erg aan. Ik ben blij met het kunstwerk alsmede met de service van uw kant. Echter ben ik ook nog op zoek naar een groter werk. Ik zoek nog iets van Fabian van 150 bij 100 tegen een betaalbare prijs, 500 euro is me echt teveel maar mocht u nog iets hebben staan dan houd ik me aanbevolen. Jammer dat werken van die afmeting bijna nooit in de veilingen worden aangeboden. Nogmaals dank, ik zal de site in de gaten houden voor een eventuele herhalingsaankoop.

MVG

Jork

Kocht (2) 166 friends voor € 43.00,-

Beste lezer,

Het schilderij hangt inmiddels en we zijn er erg gelukkig mee. Een briljante vondst Amy en Betty samen op een schilderij. We kijken er graag met een zekere weemoed naar.
Aan de andere kant zorgt de fraaie kleurstelling voor een vrolijk gevoel. We houden uw site in de gaten, al is het alleen om weer even te genieten!

Groet, Hans van den Bergh

Wilden

Kocht (1) 3067 I said NO NO NO voor € 104.00,-

Beste lezer,

Het schilderij afgelopen zondag tijdens een etentje kado gedaan aan onze schoonzoon, voor zijn (hun) nieuwe woning.
Het is een gitaar liefhebber en het schilderij was daardoor een schot in de roos. Hoop snel weer iets bij u aan te schaffen!

Groet, Hans van den Bergh

Wilden

Kocht (1) 2453 Gitar man voor € 82.00,-

Beste lezer,

Een mooie aanwinst en het was een leuke ervaring bij u in het atelier. Het schilderij spreekt me erg aan, het hangt nog niet, maar dat zal niet lang meer duren. Tot een volgende keer!

Groet, Hans van den Bergh

Wilden

Kocht (0) 3233 Happy with flowers voor € 109.00,-

Doek in prima staat ontvangen. Dit is niet het eerste en zeker ook niet het laatste werk dat we via deze site aanschaffen.

Gerd

Kocht (1) 2402 Cow no 1 voor € 66.00,-