Reviews (605)

Een fantastisch mooi schilderij een prachtige aanwint aan de muur, ben er heel blij mee.

Dirkjan55

Kocht (62) 3461 Green sensation voor € 51.00,-

Ik heb nu al enkele Tulips werken gekocht en bij elkaar gehangen wat heel erg leuk overkomt.

Dirkjan55

Kocht (5) 6477 TULIPS YELLOW voor € 27.00,-

Mooi kunstwerkje van Ad van Hassel op een paneeltje, was iets kleiner dan de verwachting maar
zit wel in een mooie lijst met een 3D effect.Mooi verzorgd,mag wel m.i. iets sneller geleverd worden.

Andrewxl

Kocht (13) 6006 YELLOW FLOWERS voor € 26.00,-

Leuk schilderij, zeker omdat het op een leuke manier in een baklijst zit waardoor het een 3D effect krijgt. Ik heb er al meerdere gekocht het wordt een hele collage aan de muur, kijken hoe dat uitpakt 😀

Dirkjan55

Kocht (21) 5745 TULIP RED voor € 25.00,-

Bijzonder tevreden over het kunstwerk,
en erg verrassend en voor een mooie prijs.
Ik kon hem zelf ophalen dus snel in huis.

Dirkjan55

Kocht (11) 5347 THE SHINNING voor € 33.00,-

Super blij met onze nieuwe aanwinst.
Een pronkstuk in de woonkamer.

muisje

Kocht (29) 6442 CHEERS voor € 82.00,-

Mooi schilderij. Bezorging was uitstekend.

Oscar

Kocht (2) 6845 HAPPY BIRTHSDAY voor € 100.00,-

Heel goede bezorging.

Oscar

Kocht (20) 3183 Carnavale red voor € 40.00,-

Heel goed geschilderd, prima bezorging.

Oscar

Kocht (20) 6675 COOKING voor € 100.00,-

Tijdens het 3 jarig jubileum van Moderne Kunstveiling deze prachtige grote zeefdruk van Herman Brood kunnen kopen. Heel erg mooi!

zeggenenzo

Kocht (1) 5657 FOR EVER voor € 200.00,-

Hangt in de hal en is een warme vrolijke binnenkomer.

Ben er trots op dat dit schilderij nu bij mij hangt.

Happy Girls past precies in de entourage van de hal.

Tetjoo

Kocht (16) 6678 HAPPY GIRLS voor € 51.00,-

Fantastisch schilderij , anders had ik er niet op geboden.
Hangt in de woonkamer vergezeld door een grote varen .
Is als een plaatje.
ben er zeer content mee.

Tetjoo

Kocht (39) 6439 HIGH TEA voor € 46.00,-

Goed verpakt en onbeschadigd aangekomen.

Oscar

Kocht (24) 4617 SURREALISTISCH 14 voor € 29.00,-

Heel tevreden. Blij met het kunstwerk.

Oscar

Kocht (3) 4627 SURREALISTISCH 24 voor € 23.00,-

Het werk voldoet aan de verwachtingen. Heb een mooie lijst gekocht en ingelijst. Ben over het geheel zeer tevreden . M.vr.gr. Chess

Chess

Kocht (13) 5602 LADY IN RED voor € 20.00,-

Mooie glicee, ik ben zeer tevreden met deze aankoop !

Oscar

Kocht (21) 4631 SURREALISTISCH 28 voor € 30.00,-

Verrassende voorstelling, wel veel te zien op deze zeefdruk. Mooie uitvoering.

Oscar

Kocht (6) 6771 WILD RIDE voor € 34.00,-

Mooie kleurige impressie van diverse landschappen, ik kijk er graag naar.

Netjes met eigen vervoer bezorgd door Moderne Kunstveiling. Volgende keer wel even een briefje door de bus doen als je iets bij de buren afgeeft.

Voordeel voor jullie is wel dat ze nu ook meteen op jullie site zijn gaan kijken. Wellicht kopen ze ook nog iets:-)

P.S.: ondertekening door schilder zou wel wat kleiner mogen.

Niceday

Kocht (10) 6705 LANDSCAPE voor € 76.00,-

Prachtige uitbreiding van mijn Fabian Verzameling.

Jjanne69

Kocht (13) 3649 Yellow drive voor € 106.00,-

Levering was zeer snel en correct! Het doek voldoet volledig aan onze verwachtingen, echt geweldig! Niet het eerste doek die we hebben aangekocht via ModerneKunstveiling en waarschijnlijk ook niet het laatste!

ENA

Kocht (8) 1643 fly voor € 240.00,-