Reviews (603)

Prima service en verzending. Mijn dochter is reuze blij met deze vrolijke, kleurrijke koe. Ziet er in het echt prachtig uit en krijgt mooie plek in haar nieuwe woning!

Dyrk

Kocht (2) 6071 COW BLUE voor € 20.00,-

Heel mooi en goede service. Ben in m'n nopjes!

Joycepoice

Kocht (2) 691 LADY ROSE voor € 60.00,-

Kunstwerk op tijd ontvangen, zeer goed verpakt. Zeefdruk in perfecte conditie.

patzi

Kocht (1) 6066 COW BLUE voor € 20.00,-

Ik vind het geweldige kunstwerk .[ en vrolijk ]

Maatje

Kocht (1) 5812 FLOWER POWER voor € 85.00,-

Wij hebben al meerdere keren wat via de kunstveiling gekocht, het is niet alleen scherp geprijsd maar ook iedere keer weer spannend om te bieden en te zien of je het hoogste bod hebt gedaan.
Daar het qua formaat net in de auto paste hebben we het kunstwerk zelf opgehaald bij het atelier van de veiling. Het is altijd leuk om daar nog even rond te kijken en een praatje te maken met de vriendelijke eigenaar. Kortom alle lof!!

RonaldMartha

Kocht (1) 5824 AFRICA WOMEN voor € 111.00,-

Het schilderij is prachtig en is erg snel geleverd door Moderne Kunstveiling!

smsmee

Kocht (7) 4082 MOSCOU LIFE voor € 60.00,-

Erg mooi, ik heb er helaas nog geen plekje voor in huis kunnen vinden!

Diepvriesijsje

Kocht (5) 3132 De bob voor € 59.00,-

Erg bijzonder schilderij en een van mijn mooiste aankopen hier!

Diepvriesijsje

Kocht (0) 4125 DRIVE !! voor € 55.00,-

Bijzonder leuk schilderij! Mooi op een witte muur, het dikke verf is bijzonder!

Diepvriesijsje

Kocht (0) 4122 60x60x4 GITARIST !! voor € 56.00,-

Schilderij is erg leuk, ik moet zeggen nog leuker in het echt als op de foto!

Diepvriesijsje

Kocht (2) h216 tennis voor € 32.00,-

Prachtig werk.We zijn er zeer blij mee.

Commercium

Kocht (0) 4301 TWO FACES voor € 56.00,-

Prachtig schilderij. Mooi contrast. Wandelaars en fietsers op de achtergrond. Mooie dame met wijntje op de voorgrond. Het heeft een beetje de uitstraling van de Amsterdamse wallen.

Wenniepen

Kocht (1) 4100 AU LE CANALE voor € 92.00,-

De zeefdruk van Peter Diem, (COW BLUE, is van goede kwaliteit en goed ingepakt.
Helaas heeft het iets langer geduurd voor ik het in huis had dan verwacht, maar dat is maar een kleine bijkomstigheid, en zal ook zeker meer biedingen doen op kunstwerken bij "Moderne Kunstveiling".

andrefrans8

Kocht (7) 5104 COW BLUE voor € 23.00,-

Ben zeer tevreden met mijn aankoop. Het is zeer zorgvuldig ingepakt bij de verzending. Ik ben zeer tevreden. Zal ik zeker meer aankopen willen doen.

Jupperdepupper

Kocht (5) 4702 PIANO voor € 46.00,-

Prachtig werk, tegen een aantrekkelijke prijs. Zorgvuldig verpakt in goede staat ontvangen.

erikvk

Kocht (3) 4891 BLUE NOTE MUSIC voor € 21.00,-

De Peter diem in goede orde ontvangen.
Toch anders als het aan de muur hangt, zoveel kleur, het is een vrolijk hoekje geworden.
Jaap

Jama

Kocht (3) 5110 COW RED voor € 19.00,-

Oprecht heel blij met deze aanschaf. Zoveel kleur en vrolijkheid. Geweldig schilderij. BEDANKT.

Robinson12

Kocht (0) 5388 LADY ORANGE voor € 105.00,-

zeer kleurig. Het blauw is niet zo mooi als ik had gedacht. het is grover dan ik dacht, maar denke en hoop dat mijn 2 kleinkindertjes het grappig vrolijk en leuk vinden. ZIk geef ze het binnenkort.

Lieneke Schaaf

Lynn

Kocht (0) h224 friends voor € 55.00,-

Ik heb het schilderij voor mijn man gekocht.
Mijn man (en onze dochter van 5) vindt hem fantastisch en dat terwijl we zelden op een lijn zitten qua kunstwerken.
Mooie techniek en kleurstelling.

svs

Kocht (2) 5346 MARLENE DIETRICH voor € 46.00,-

Geweldig kunstwerk, we worden er vrolijk van. Goede afhandeling van de bestelling.

Gerry

Kocht (3) 5249 COLOR COW WHITE voor € 50.00,-