7206 INDIAN ESCORT

(80X60x2,5cm cm)

ZEEFDRUK VAN Herman Brood

      Formaat: 60 x 80 cm ( b x h )

      PRACHTIGE ZILVEREN LIJST € 1250,00

      Kunstjaar 1999

      Gratis certificaat

      Verzending goed verpakt € 17,50

 ZELF OPHALEN

GRATIS!  leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : HERMAN BROOD
Techniek : ZEEFDRUK ORIGINEEL met mooie zilveren lijst
Waarde : € 1295,00 (galeriewaarde)
Maat : 80X60x2,5cm
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 1999

Start prijs : 698,00