7274 COMPUTER DESIGN /horse

(96x96x3cm cm)

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 96 x 96 x 3 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

Kunstjaar: 2005

Originele handtekening kunstenaar

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS,  leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : ARTURO PARISIUS
Techniek : ZEEFDRUK , met mooie lijst , kant en klaar
Waarde : € 495,00 (galeriewaarde)
Maat : 96x96x3cm
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2005

Start prijs : 95,00