7357 MY LOVE

(60X80X2cm cm)

MODERN KUNSTWERK VAN FABIAN

COMPLEET INGELIJST

Formaat: 60x80X4  bxhxd cm

Kunstjaar: 2012

Met echte handtekening!

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALENGRATIS!  leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : FABIAN ,originele stijl
Techniek : gemengde techniek
Waarde : € 195,00 (galeriewaarde)
Maat : 60X80X2cm
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2012

Start prijs : 1,00