7664 TOREN EN PAARD

(90X90X2CM cm)

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 90 x 90 x 2 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

8/250 EXEMPLAAR

Originele handtekening kunstenaar

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS,  leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : ARTURO PARISIUS
Techniek : ZEEFDRUK , met mooie lijst , kant en klaar
Waarde : € 695,00 (galeriewaarde)
Maat : 90X90X2CM
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2002

Start prijs : 49,00