8075 POOTJE BADEN

(90X90X2 cm)

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 90 x 90 x 2 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

6/250 EXEMPLAAR

Originele handtekening kunstenaar

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS

leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : ARTURO PARISIUS
Techniek : gemengde techniek
Waarde : € 695,00 (galeriewaarde)
Maat : 90X90X2
Lijst : Nee
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2011

Start prijs : 75,00